Maxton Design sprednja ustnica/sprednji razdelilnik V.2 za paket BMW serije 1 F40 M135i M
Maxton Design sprednja ustnica/sprednji razdelilnik V.2 za paket BMW serije 1 F40 M135i M
Maxton Design sprednja ustnica/sprednji razdelilnik V.2 za paket BMW serije 1 F40 M135i M

Maxton Design

Maxton Design sprednja ustnica/sprednji razdelilnik V.2 za paket BMW serije 1 F40 M135i M

Ponudbena cena€199.00

Vključno z davki. Stroški pošiljanja se izračunajo na blagajni

SKU: 10572

Produktionszeit ca. 20 Werktage

POTREBUJETE POMOČ?

Podpora strankam

Dosegljivi smo od ponedeljka do petka (9:30 – 17:00), zaprti ob sobotah in nedeljah ter praznikih.

Kontakt

Bi radi stopili v stik z našimi ekipami? Obiščite našo Kontaktna stran, da nam pošljete sporočilo.

BQOCJUUXGO9IXY

Visokokakovosten, eleganten in popolnoma prilegajoč se sprednji rob/sprednji razdelilnik zraka/sprednji nastavek V.2 za BMW serije 1 F40 M135i M-paket podjetja Maxton Design

Primerno za:

  • BMW serije 1 F40 M135i M-paket 2019 -
  • Primerno samo za M135i!

Obseg dobave:

  • Maxton Design sprednji razdelilnik zraka/sprednja ustnica V.2 za BMW serije 1 F40 M135i M-paket
  • Montažni komplet
  • Navodila za sestavljanje

Barva:

  • Visokosijajna črna

Sprednji razdelilnik zraka vizualno zniža sprednji odbijač za 3–5 cm (odvisno od modela) in izboljša aerodinamiko vozila. Sprednji razdelilnik zraka dostavljamo dobro zapakiran in pripravljen za montažo v visokosijajni črni barvi. Montaža se izvede s priloženimi vijaki.

Izdelek je izdelan iz ABS plastike in ga odlikujeta povečana trdnost in prožnost. ABS material je bil posebej razvit za uporabo v avtomobilski industriji in se uporablja za izdelavo odbijačev in drugih delov karoserije.

Ta izdelek je certificiran s poročilom o materialu TÜV (poročilo za material).
Registracija v skladu z §21 je obvezna; prosimo, da se predhodno pozanimate pri svojem TÜV, ali je to mogoče.

28QOIHW8Y
0%would recommend this product
1 review
  • MJ
    Monika J.
    Verified Buyer
    Rated 3 out of 5 stars
    9 months ago
    Okay

    Na ja . Ist okay, aber ich finde das zu teuer, produziert im Ausland und trotzdem teuer Qualität ist leider nicht mehr so wie von paar Jahren. Schade